Як вибрати ресторан на весілля у Харкові

Як вибрати ресторан на весілля у Харкові Банкетний зал харків

Як вибрати ресторан на весілля у Харкові

Банкетний зал у Харкові

Як вибрати ресторан на весілля у Харкові, це питання завжди хвилює молодят при плануванні заходу. Ресторан на весілля у Харкові. Чи не найважливішим питанням під час підготовки до весілля у Харкові є вибір місця урочистостей. Провести виїзну церемонію можна у найрізноманітніших локаціях — на території ресторану чи кафе, вдома чи на дачі, у парку чи березі річки. Звичайно ж, найзручнішим та найпоширенішим варіантом для весілля є банкетний зал ресторану. Як правило, пошуком потрібного ресторану варто почати займатися щонайменше за 2-3 місяці до призначеної дати весілля. Алгоритм підбору приблизно наступний:

 •  пошук варіантів в інтернеті,
 •  перегляд фото, 
 • читання відгуків та рекомендації знайомих; 
 • складання списку з кількох кращих закладів;
 •  відвідування ресторанів за списком; 
 • слід наживо оцінити інтер’єр та пропоноване меню,
 •  поспілкуватися з адміністратором;
 •  остаточний вибір, укладання договору та внесення передоплати.

 Тепер обговоримо кожен із цих пунктів докладніше.

Весільний зал у Харкові 

Для початку потрібно визначитися з географією — який район Харкова кращий, чи варто їхати до центру чи за межі міста, чи зручно добиратиметься гостям, і повертатиметься додому після заходу. Важливе питання — наявність зручного паркування, оскільки багато гостей, особливо ті, хто має дітей, вважають за краще приїжджати на особистому автомобілі. І ось ви прийшли дивитися ресторан для весілля.
Насамперед потрібно оцінити площу приміщення. Всі ваші гості повинні з комфортом розміститися за святковими столами і, крім того, має залишитися достатньо місця для танців, шоу-програм та інших весільних розваг. Трапляється, і зворотна ситуація — весілля відзначається в тісному колі близьких родичів та друзів, а весільний зал розрахований на сотню гостей, тоді в такому банкетному залі буде просто незатишно.
Друге, на що варто звернути увагу – відповідність інтер’єру стилю весілля. Припустимо, ресторан оформлений в етнічному українському стилі, отже, гармонійно та цікаво в цьому закладі виглядатиме весілля з традиційними мотивами. Якщо ви хочете весілля, наприклад, у модному стилі «рустик» (сільський стиль з еко-мотивами), то ресторан для весілля з інтер’єром у стилі італійського палаццо із позолоченими вензелями буде виглядати недоречно. Якщо весілля проводиться у теплий сезон, варто звернути увагу на заклади з літніми терасами, внутрішніми двориками, або навіть на заміські готельно-ресторанні комплекси з виходом до води та гарною природою. Такий весільний зал чудово підійде для урочистостей і можна провести виїзну церемонію одруження, саме таку, як ми звикли бачити в голлівудських фільмах.
Наступний крок – оцінка кухні. Як правило, весільний ресторан та кафе мають уже сформоване банкетне меню, в якому пропонуються холодні та гарячі закуски, салати, основні страви, десерти, фрукти та напої. Вказується сумарна вага їжі та ціна у розрахунку на одну персону. Ви можете адаптувати меню за своїм бажанням – додавати або прибирати деякі позиції, коригувати кількість порцій, що подаються на святковий стіл. На даному етапі вам необхідно з’ясувати відповіді на такі питання: яка мінімальна сума замовлення; чи ресторан закрито на спецобслуговування; чи включає вартість банкету орендну плату за зал; чи допустимо привозити власні соки, води, напої та алкоголь, чи обов’язково купувати їх безпосередньо у закладі.

Весільний зал у Харкові або Банкетний зал

Крім питань, безпосередньо з банкетом, є й деякі організаційні питання, які слід поставити адміністратору закладу: 

як відбувається бронювання дати заходу та конкретної банкетної зали або як зарезервувати зал на весілля,

 •  чи укладається договір,
 •  яка передбачена передоплата,
 •  коли вноситься частина суми оплати,
 • що залишилася, чи є якась застава; 
 • до якої години працюватиме заклад та персонал;
 •  чи можна вносити зміни до договору, наприклад, змінити кількість гостей чи додати якусь страву; 
 • які є варіанти розміщення столів; чи надається якась стандартна прикраса банкетного залу і чи допускається власний стилізований декор — весільна арка, квіткові композиції, текстиль, чи можлива організація фотозон, candy-барів; 
 • чи є в закладі діджей та музичне обладнання, чи можна навести свого діджея та ведучого;
 •  чи можна запалювати свічки, використовувати хлопавки, влаштовувати феєрверки та фаєр-шоу, які шоу-програми можна влаштовувати на території ресторану.

Як вибрати ресторан на весілля у Харкові

Якщо ви довго не можете вибрати з кількох ресторанів для весілля, сумніваєтеся, зверніться за допомогою до мене, Стаса Станіславського. У мене багатий досвід організації та проведення заходів будь-якого рівня у закладах Харкова та області. Ваше весілля обов’язкове пройде на найвищому рівні!  Як вибрати ресторан на весілля у Харкові Ви прочитали у цій статті

Similar Posts